HomeNaše služby

https://servispavelka.cz/wp-content/uploads/2019/12/Dodání-a-zprovoznění-kotle-nebo-tepelného-čerpadla.jpg

DODÁNÍ & ZPROVOZNĚNÍ

Plynový kotel nebo tepelné čerpadlo vám dodáme a odborně zprovozníme.

Provede montáž nového tepelného čerpadla nebo plynového kotle. V případě potřeby vyměníme stávající kotel za nový. Po domluvě termínu k Vám zdarma přijede technik na prohlídku a vybere pro Vás vhodný typ kotle. Následně vám zašleme vypracovanou cenovou nabídku.

Po Vámi schválené nabídce se společně domluvíme na celém průběhu dodávky. Montáž bude provedena našimi řádně proškolenými techniky.

Montáž nebo výměnu kotle provádíme včetně vyvložkování komína a zajištění revize spalinové cesty. Kotel řádně uvedeme do provozu. Uvedení do provozu obsahuje kontrolu, seřízení a nastavení správného výkonu. Vyplníme záruční list a předáme Vám zařízení k užívání.

PRAVIDELNÝ SERVIS & REVIZE

Nabízíme záruční i pozáruční servis plynových kotlů, ohřívačů a tepelných čerpadel.

Staráme se o pravidelný servis vašeho zařízení, na termín pravidelné údržby myslíme za vás. Na nadcházející termín pravidelné revize vás upozorníme, dohodneme si s vámi termín a přijedeme provést potřebnou revizi kotle zahrnující pohledovou kontrolu kotle, jeho vyčištění, seřízení a dopuštění topné vody.

O veškerých provedených pracích od nás ihned na místě získáte elektronický protokol, který podepíšete.

Pokud máte zájem o servis vašeho zařízení (plynového kotle nebo tepelného čerpadla) stačí nás kontaktovat.

Technician servicing the gas boiler for hot water and heating
https://servispavelka.cz/wp-content/uploads/2019/12/Čištění-kotlů-a-opravy.jpg

ČIŠTĚNÍ & OPRAVY

Nabízíme servisní prohlídky, čištění a opravy tepelných čerpadel, plynových kotlů a ohřívačů.

Plynový kotel by se měl čistit zejména z důvodu vaší bezpečnosti a úspornosti kotle. V neposlední řadě je u znečištěného kotle zvýšená náchylnost k poruchám. Velké procento poruch je způsobeno špatným provozováním plynového kotle. Proto doporučujeme čištění plynového kotle alespoň jednou za rok.

Staráme se o pravidelný servis vašeho zařízení, na termín pravidelné údržby myslíme za vás. Pokud máte zájem o servis vašeho zařízení (plynového kotle nebo tepelného čerpadla) stačí nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Vlčnov 531, 687 61 Vlčnov

Sledujte nás